Katalogi

KATALOG ONLINE 

Zachęcamy do korzystania z katalogu produktów online. Po prawej stronie znajduje się wyszukiwarka za pomocą, której możemy znaleźć dowolną końcówkę lub złączkę. Wystarczy wpisać fragment nazwy np. DKOS oraz wcisnąć przycisk „WYSZUKAJ”. Proszę pamiętać, że katalog w wersji internetowej jest najbardziej aktualnym katalogiem ( katalog online aktualizowany jest w pierwszej kolejności.)

weze_hydrauliczne_weze_przemyslowe KATALOG WĘŻY HYDRAULICZNYCH HYDRON

Katalog zawiera karty katalogowe wraz ze szczegółowymi danymi technicznymi najpopularniejszych węży oferowanych przez naszą firmę. W katalogu m.in. spiralne osłony na węże hydrauliczne węże hydrauliczne, węże do myjek, węże PTFE, węże termoplastyczne, węże do gorącego oleju itp. Pozostałe katalogi : WEŻE_EXITFLEX_1SN,2SN_PLKATALOG WĘŻY EXITFLEXKATALOG_WEŻY_HYDRAULICZNYCH_SEMPERIT.

katalog_zakuwarek_do_wezy POBIERZ KATALOG ZAKUWAREK HYDRON 2016.PDF  Katalog zawiera najczęściej sprzedawane modele pras do zaciskania węży hydraulicznych, przecinarek i skórowarek. W katalogu szczegółowe informacje na temat : PRASA RĘCZNA P16HP [DN254SP, 1″]; PRASA RĘCZNA P20HP [DN404SP, 11/2″]; ZAKUWARKA ELEKTRYCZNA S51Q. [DN504SP, 2″]; ZAKUWARKA ELEKTRYCZNA P32Q. [DN504SP, 2″]; PRZECINARKA C400. [DN504SP, 2″]; SKÓROWARKA 51S.
KATALOG PRZEWODÓW DO KLIMATYZACJI,ZAKUWAREK, WĘŻY, KOŃCÓWEK POBIERZ KATALOG ZAKUWAREK, KOŃCÓWEK I WĘZY DO KLIMATYZACJI HYDRON 2016.PDF

Katalog zawiera elementy służące w procesie naprawy i produkcji przewodów do klimatyzacji : prasy do zaciskania klimatyzacji, tuleje do klimatyzacji, węże, końcówki, oringi do klimatyzacji.

HYDRON BROSZURA OFERTA OGÓLNA (PL-ENG)
HYDRON OFERTA HANDLOWA ZAKUWANIE WĘŻY ZŁOTÓW

WYBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ  : 

KARTA KATALOGOWA TULEJE ZACISKOWE 1SN, 2SN, SN, 4SP, 4SH
KARTA KATALOGOWA PODKLADKI METALOWO-GUMOWE Z PROWADZENIEM

TABELA WYMIARÓW RUR PRECYZYJNYCH

tuleje zaciskowe
końcówki do zaciskania przewodów hydraulicznych
złączki hydrauliczne

POBIERZ KATALOG KOŃCÓWEK HYDRAULICZNYCH

Katalog w wersji pdf. Katalog zawiera karty katalogowe wybranych najpopularniejszych końcówek oraz tulejek służących do produkcji przewodów hydraulicznych. Katalog można pobrać i zapisać na dysku a następnie wydrukować.

POBIERZ KATALOG ZŁĄCZEK I ADAPTERÓW

Katalog w wersji pdf. Katalog zawiera karty katalogowe wybranych najpopularniejszych wysokociśnieniowych złączek rurowych  i adapterów. Katalog można pobrać i zapisać na dysku a następnie wydrukować.

INFORMACJE TECHNICZNE 

TABELA_ZACISKANIA_1SN – tabela zaciskania tulejek zaciskowych 1SN
TABELA_ZACISKANIA_2SC – tabela zaciskania tulejek zaciskowych 2SC
TABELA_ZACISKANIA_2SN – tabela zaciskania tulejek zaciskowych 2SN
TABELA_ZACISKANIA_4SP – tabela zaciskania tulejek zaciskowych 4SP
TABELA_ZACISKANIA_4SH – tabela zaciskania tulejek zaciskowych 4SH

TABELA ROZPOZNAWANIA GWINTÓW
TABELA DOBORU WĘŻA NA NOMINALNE CIŚNIENIE PRACY
TABELA DOBORU ZAMIENNIKÓW SZYBKOZŁĄCZY HYDRAULICZNYCH