Dlaczego my ?

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą HYDRON ?

DOŚWIADCZENIE

Gwarancją profesjonalnego poziomu obsługi klientów są nasi pracownicy, którzy przygotowani są do działania zarówno w sferze handlowej jak i technicznej. Pomimo prawie dziesięcioletniego doświadczenia w branży hydrauliki siłowej nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje aby zaoferować klientom najwyższy poziom obsługi. Pracując przez ten czas zajmowaliśmy się sprzedażą elementów złącznych zarówno na rynki krajowe jak również zagraniczne ( Francja, Niemcy, UK, Węgry, Serbia, Bułgaria, Rosja, Litwa, Białoruś, Ukraina ) Poprzez udział w międzynarodowych targach branżowych nawiązaliśmy kontakty z czołówką światowych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją elementów złącznych. Naszym doświad­cze­niem dzie­limy się z naszymi part­ne­rami han­dlo­wymi. Suk­ces naszych part­ne­rów jest naszym sukcesem !

JAKOŚĆ 

Coraz bardziej wymagający rynek hydrauliki siłowej wymusza ciągłe podnoszenia jakości oferowanych produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty spełniające najbardziej rygorystyczne normy jakościowe. Oferowane przez nas zakucia i złącza używane są w największych światowych koncernach ( przemysł samochodowy, maszynowy, leśny, rolniczy ) Ścisła kontrola jakości produktów na każdym etapie ( od produkcji po pakowanie ) daje gwarancję utrzymania powtarzalności wyrobów oraz ich wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości, które spełniają międzynarodowe standardy. Oferowane produkty posiadają również stosowne certyfikaty ( ISO, KOMAG, TUV NORD, CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA ) Jesteśmy pewni towarów, które oferujemy ! Masz wątpliwości ? Sprawdź sam !

CENA 

Swoim odbiorcom jesteśmy w stanie zaoferować towary najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponosząc niskie koszty wewnętrzne oraz korzystając z dostawców wykorzystujących najnowocześniejsze technologie produkcji, możemy Państwu zaproponować elementy złączne w najlepszych cenach. Staramy się aby nasza oferta  spełniała wymagania najbardziej wymagających klientów. Wiemy jak ważna stała się w ostatnim czasie presja ceny elementów używanych do produkcji przewodów hydraulicznych. Wierzymy, że jesteśmy w stanie stanie zaproponować naszym partnerom bardzo korzystne warunki cenowe wraz z dodatkowymi atrakcyjnymi rabatami. Liczy się dla nas każdy nasz klient, dlatego też podchodzimy indywidualnie do ich potrzeb i oczekiwań.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Podejmując współpracę z naszą firmę macie Państwo gwarancję, że wszystkie produkty i oferowane usługi spełnią Państwa wymagania. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będą Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas towarów bez problemu wymienimy je lub odbierzemy na swój koszt i zwrócimy pieniądze ! Podchodzimy poważnie do naszej pracy i zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem!

ASORTYMENT 

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę tak aby aby naszym klientom móc zaoferować jak najszerszą gamę produktów niezbędnych w codziennej pracy. Staramy się nieustannie rozwijać krok po kroku aby sprostać coraz to większym wymaganiom jakie stawia przed nami rynek i branża hydrauliki siłowej.