[:pl]Zakuwarki do węży hydraulicznych używane[:]

[:pl]Używane zakuwarki do węży hydraulicznychGłowica zakuwarki do przewodów hydraulicznych

Często osoby myślące o zakupie zakuwarki uważają, że może na początku dobrym rozwiązaniem będzie zakup używanej maszyny do zaciskania węży. Osoby te zazwyczaj nie znają cen nowych maszyn a decyduję się na zakup zakuwarki ze względu na przekonanie, że maszyna taka jest z pewnością tańsza od nowej zakuwarki, nic bardziej mylnego.

Zdecydowanie nie polecamy kupna używanej zakuwarki. Ceny na maszyny używane nie są atrakcyjne a następstwa takiej decyzji mogą nas bardzo drogo kosztować. Kupując używaną zakuwarkę tak naprawdę decydujemy się na zakup kota w worku….

Minusy zakupu używanego sprzętu :

  • brak możliwości sprawdzenia ilości przepracowanych godzin.
  • brak możliwości sprawdzenia stanu pompy.
  • brak wiedzy o warunkach w jakich maszyna pracowała ( temperatura, zapylenie, zabrudzenie głowicy )  wszystko to ma znaczący wpływ na żywotność maszyny. Przykładowo przechowywanie maszyny w nieogrzewanym pomieszczeniu może prowadzić do uszkodzenia uszczelniaczy itd.
  • pomimo dobrego stanu wizualnego maszyna może być w opłakanym stanie technicznym.

Zakuwarki do węży hydraulicznych – ceny 

Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym i sprawdzenie ofert cenowych na nowe maszyny do zaciskania węży. W naszej ofercie posiadamy mnóstwo maszyn : maszyny ekonomiczne w bardzo atrakcyjnych cenach ( bez systemu szybkiej wymiany szczęk ), zakuwarki ze średniej półki, zakuwarki z najwyższej półki z najlepszych podzespołów i największą głowicą. Skontaktuj się z nami ! a przedstawimy atrakcyjną ofertę i pomożemy w doborze optymalnej zakuwarki !

[:]