Węże teflonowe PTFE

Węże PTFE ( gładkie i karbowane )  z oplotem ze stali nierdzewnej. 

Węże z tworzywa fluorowego PTFE gładkie

Podstawowe własności PTFE:

Doskonała odporność chemiczna na praktycznie wszystkie używane chemikalia i rozpuszczalniki za wyjątkiem fluoru w postaci gazowej, stopionych metali alkalicznych, trójfluorku chloru i dwufluorku tlenu. Jest całkowicie odporny na promieniowanie UV, tlen, ozon i światło. Bardzo niski współczynnik tarcia od 0.02 do 0.2.  Pokrycie: standardowe pokrycie to pojedynczy oplot ze stali AISI304. Zakres temperatur: temperatura pracy -60ºC do +260ºCUWAGA: Przy temperaturze pracy powyżej 120ºC maksymalne ciśnienie robocze podane w tabeli należy obniżyć o 1% na każdy stopień wzrostu temperatury. Węże stosowane m.in. do gorącej pary.

weze_ptfe_teflonowe_z_oplotem_stalowym

Nr katalogowyDN NWŚrednica wewn. min-max mmŚrednica zewn. min-max mmCiśnienie robocze barCiśnienie rozrywające barR min mm
PTFE DN0665.97-6.488.13-9.1424172476.2
PTFE DN0888.411.05207621102
PTFE DN10109.93-10.6412.78-14.10183552133.4
PTFE DN131313.06-13.3615.90-17.22161483152.4
PTFE DN161616.10-17.1218.95-20.57114345177.8
PTFE DN202019.30-20.3222.15-23.77103310203.2
PTFE DN202525.60-26.6228.45-30.0780241304.8

Węże teflonowe

Węże PTFE